TopStar

5. dubna 2018 18:00

Gábi Lašková se pochlubila pokojíčkem novorozeného Benedikta, fotku děťátka ale pořád neukázala

Moderátorka Gabriela Lašková (28) se před pár dny pochlubila snímkem autosedačky svého novorozeného synka Benedikta. Dnes se fanoušci těší z fotky pokoje malého loupežníka. Podoba chlapečka je však stále tajemstvím a veřejnost je tak celá nedočkavá, až se konečně doví, zda je Benedikt po mamince nebo schytal spíše geny tatínka.

Gabriele Laškové se minulý pátek narodil v pražské porodnici U Apolináře dlouhoočekávaný syn a přišel na svět bez problémů přirozenou cestou. Teď se sympatická zprávařka na svém Instagramu pochlubila fotografií pokojíčku, který s manželem Fiipem pro nový přírůstek vybavili.

‚‚Benovo království. Myslím, že první dny bych zatím pod vlivem hormonů nebyla schopna objektivně popsat. Co ale můžu objektivně říct je, že ten jeho pokojíček miluju. Tmavě šedá postýlka a přebalovák jsou prostě dokonalé. Přebalovák je moje království! Je pevný, funkční, úžasně vysoký a ta podložka je geniální. A že už jsme vše několikrát pokřtili, viď Benoušku?‘‘ napsala nadšená maminka ke svému příspěvku.

‚‚Jsem zvědavá, jaký to bude rošťák, jestli bude po mně, nebo po Filipovi. Ráda bych, aby to byl takový malý Filípek, ale uvidíme,‘‘ míní šťastná manželka a novopečená maminka.

Zároveň tmavovlasá kráska tvrdí, že bude rozhodně přísnou maminkou. Maminky jsou celkově vždy přísnější už jen proto, že jejich pouto s dítětem je mnohem intenzivnější, a proto mají prý všechno dovolující tatínci u ratolestí větší oblibu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také