TopStar

2. prosince 2014 23:15

Lenka Zajícová

Gabriela Kratochvílová a její největší módní faux pas!

Moderátorku hlavních zpráv jsme zastihli v průběhu focení charitativního kalendáře TV Prima „Je Prima být spolu“, ve kterém jsou viděny tváře zpravodajství. V průběhu rozhovoru nám prozradila své největší módní faux pas a my už chápeme, proč je tato brunetka miláčkem národa...

Jste jednou z nejmladších moderátorek historie. Byla jste vždy ambiciózní? Popiště nám svoji pubertu? Určitě jsem nebyla přehnaně ambiciózní. Myslím, že jsem nebyla nijak extrémně zlobivé dítě. Prostě normální holka s běžnými problémy náctiletých. S vaší sestrou jste si velice blízké, vznikl někdy mezi vámi konflikt týkající se mužů? Jak se říká, přebraly jste si někdy nějakého kluka? To ne, máme úplně jiný vkus. Jinak, co se týče šatníku, to byla jiná. Tam asi pár konfliktů bylo. Pamatujete si na nějaký konkrétní? Ne, to už asi ne, pamatuji si, že jsme velice rychle pochopily, že si můžeme kupovat věci dohromady a mít jich tím pádem víc:) Jaký máte vztah se svou sestrou?

Skvělý, vždy pro mě byla vzorem. Jaké jste měla sny jako malá? Čím chtěla být malá Gábinka?

Tak já jsem chvíli polemizovala nad tím, že bych se stala herečkou, ale to jsem byla opravdu ještě malá. 
Herečkou se tedy už nechcete stát? To nad tím vůbec nepřemýšlím, aktuálně mě moje práce naprosto naplňuje.Jak jste se připravovala na casting? Nepřipravovala! Bylo to velice rychlé a já neměla moc času. Casting byl nejprve na jiný pořad, ale pak mi volali, že bych mohla dělat zprávy. To se neodmítá.To zcela určitě ne.Pamatujeme si na nějaké vaše módní faux pas z dob dospívání? 
Božínku, těch bylo! Pamatuji si, jak jsem se sestrou nosila strašně krátké mini a podkolenky. Všechno ve výrazných barvách, myslím, že sukně měla vzor kostky. Ale nosily to všechny dívky, takže to asi takový malér nebyl. Ne, to není pravda, bylo to opravdové faux pas. A co experimenty s vlasy? Jste přeci jenom první Česká miss s kratkými vlasy.To je další řeka, kterou jsem se nebála brouzdat. Nejhorší byla moje blond hříva s trvalou. A to muselo být asi hodně dávno, že? No, ani ne. Je to tak dva a půl roku (smích)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také