TopStar

17. ledna 2017 09:48

GALERIE: 10 ostudných věcí, které dělaly holky, když šly v roce 2000 pařit

Uplynulo už sedmnáct let po přelomu milénia. Za tu dobu se móda a trendy značně změnily. Zavzpomínejte na to nejhorší, co se nosilo v roce 2000.

1. Nezkrotné hřívě z devadesátek byl konec. Každá žena si pečlivě žehlila vlasy, aby je měl rovné jako hřebíky. Řada z nich tak chodila s červenými stopami na čele nebo krku od popálení.

2. Pokud jste měla "bad hair day" bylo tady řešení. Máte chuť na motýlky, kytičky nebo jen různobarevné sponky? Šílenosti ve vlasech tehdy dodaly na originalitě nositelky.

Foto: Profimedia

3. Zatímco dnes protáčíte panenky, když vidíte na ulici někoho s blond melíry na tmavých vlasech, na přelomu milénia tohle šílenství frčelo. Kdo neměl melír, jako kdyby nebyl. Blond nebo barevné. Hlavně, že jste měli alespoň jeden.

Foto: Profimedia

4. Obkroužené rty konturovací tužkou frčely. Co na tom, že se vám během dne slíbala rtěnka. Hlavní bylo, že jste měly obrys nad linkou rtu. To se naštěstí za těch sedmnáct let změnilo. Dnes si ženy konturkou rty vyplňují. A to právě proto, aby nedošlo k tomuto trapasu.

Foto: Profimedia

5. Zářivé stříbrné a modré oční stíny jako je měla Christina Aguilera nebo Cameron Diaz. Dnes byste takovou nádheru vzaly tak maximálně na maškarní, a to jedině v noci.

Foto: Profimedia

6. Na každé fotce se objevil minimálně jeden člověk s oranžovou tváří. Samoopalovací krémy tehdy frčely a šílené odstíny makeupů taky.

Foto: Profimedia

7. Pro svůdnější pohled se tehdy rámovalo oko tenkými černými linkami. Co na tom, že bylo oko opticky menší.

Foto: Profimedia

8. Pamatujete si bokové jeany, které měly tak nízký sed, že při jakémkoli pohybu vykukovala ven tanga? Při ohnutí nebo dřepu tak nositelka ukázala více než by se slušelo.

Foto: Profimedia

9. Semišová teplákovka, boty na podpatku a kabelka. I takto oblečené chodily ženy po ulicích v Česku. Tenhle trend tehdy udaly sestry Mary-Kate a Ashly Olsenovi.

Foto: Profimedia

10. Fotka s takzvaným "duck facem" nechyběla ve sbírce žádné holky. Dnes byste byla za takový výraz tak akorát terčem posměchu.

Foto: Profimedia

Sdílejte článek

Přečtěte si také