TopStar

18. září 2018 11:54

GALERIE: Červený koberec Emmy 2018 aneb "zrůdičky" versus dechberoucí krásky?

Tak tahle noc byla v Microsoft Theater pořádně rušná a hemžilo se tam nepřeberné množství krásných i méně atraktivních dam a pánů. Vždyť došlo k 70. předávání cen Emmy, kde se objevily nejlépe placené celebrity a jména, která ve světě showbyznysu alespoň něco znamenají. Tak kdo podle vás vypadal nejlépe?

Před objektivy stovek kamer pózovala jedna z nejstálejších dvojic showbyznysu Jessica Biel a Justin Timberlake. A že vypadali zatraceně sexy! Nebyli ale jediní. Nechyběli ani Chrissy Teigen s manželem Johnem Legendem, hvězda seriálu Hra o trůny Kit Harington, mladičká a křehká Dakota Fanning a mnohé další hvězdy. Některým se podařilo odjet domů s vyslouženou soškou, další jen splakali nad výdělkem a tvářili se šťastně za své kolegy. No a někteří se přišli jen ukázat a předvést luxusní róbu, kterou vybírali celý rok.

Samozřejmě nemohli chybět ani a ocitli se ve středu pozornosti Heidi Klum se svým zajdou Tomem Kaulitzem, hvězda Hry o trůny Emilia Clarke, herečka Kirsten Dunst s partnerem Jessem Plemonsem či krasavec z Gilmorových děvčat Milo Ventimiglia.

Nemohla chybět ani Penélope Cruz, která dorazila po boku svého muže Javiera Bardema. Ta dorazila do Los Angeles, aby podpořila projekt American Crime Story a zároveň byla nominována na nejlepší ženskou vedlejší roli v miniseriálu.

No a aby toho nebylo málo, došlo i k žádosti o ruku! Režisér Glenn Weiss poklekl na koleno a požádal o ruku svou milou Janu Svendsen. Podle její reakce to vypadalo, že málem přišla o dar řeči a takový zvrat skutečně nečekala. Nakonec ze sebe své ANO ale vysoukala a zasnoubení proběhlo!

Sdílejte článek

Přečtěte si také