TopStar

13. května 2019 11:26

Tereza Šulcová

GALERIE: Exkluzivní fotografie k připravované Bondovce v čele s Danielem Craigem!

Bond 25 – tak zní pracovní název připravovaného amerického filmu, který režíruje Cary Fukunaga. Daniel Craig si zahraje Jamese Bonda již popáté a podle jeho slov naposledy. Herec teď natáčí na Jamajce! Podívejte se do galerie na fotografie, jak budou scény pravděpodobně vypadat!

V pětadvacáté Bondovce si opět zahraje Daniel Craig, který je nyní pracovně na Jamajce a natáčí tam několik scén k připravovanému filmu Bond 25. Výkonná producentka Barbara Broccoli řekla, že Jamajka je Bondův domov. „Jamajka je Bondův duchovní domov – svou cestu začíná právě tady.“

Craig byl vyfotografován, jak drží v ruce pistoli. Další scéna se odehrává na plachetnici. Poslední scéna byla natočena na mole, kde se herec objevil se svou vyrýsovanou postavou do půl těla. Ve scénách se objevila i herečka Lashana Lynch. Podle fotografií to vypadá, že si Bond užíval dovolenou na plachetnici, ulovil si harpunou rybu, a vychutnával klid na Jamajce.

Snímek by totiž měl právě na Jamajce začínat. Tam si agent 007 užívá zaslouženou dovolenou a počítá s klidným důchodem. Jeho odpočinek bude mít ovšem krátkého trvání. Obrátí se na něj totiž starý známý kamarád Felix Leiter ze CIA a požádá ho o pomoc se záchranou jistého uneseného vědce. To Bonda přivede na stopu neznámého zločince, který je vybaven novou nebezpečnou technologií.

V pětadvacáté Bondovce si zahraje i herec Rami Malek, který ztvární úhlavního nepřítele.

Sdílejte článek
Štítky James Bond Daniel Craig Jamajka Bond 25

Přečtěte si také