TopStar

17. května 2019 14:00

Tereza Šulcová

GALERIE: Jak se herci z The Big Bang Theory změnili od první série

Jen jeden den nás dělí od velkého finále posledního dílu seriálu The Big Bang Theory. Po dvanácti sériích se ve čtvrtek 16. května rozloučíme s představiteli jako Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Melissa Rauch a Mayim Bialik. Nyní si pojďme ukázat, jak se herci změnili od první série, od které uběhlo 12 let.

Vůbec první díl seriálu The Big Bang Theory mohli diváci zhlédnout v září 2007. Celý seriál se tedy natáčel dlouhých 12 let a točí se hlavně kolem vztahů. O definitivním konci nerozhodli samotní tvůrci, ale jeden z hlavních představitelů. Tím byl herec Jim Parsons, který si zahrál Sheldona Coopera. Odmítl totiž další natáčení.

Tvůrci ale nenechají své fanoušky na holičkách. Na televizní obrazovky se dostal nový seriál s názvem Malý Sheldon. Tam se seznamujeme s malým Cooperem ve věku devíti let, který žije ve východním Texasu s rodinou. Seriál má zatím dvě série a sklízí velký úspěch.

Na další díl se můžeme těšit již 16. května, ovšem u nás vlivem časového posunu poběží poslední epizoda až v pátek 17. května. Podívejte se do galerie na další představitele The Big Bang Theory!

Sdílejte článek
Štítky Teorie velkého třesku The Big Bang Theory

Přečtěte si také