TopStar

4. srpna 2017 22:07

vedran

GALERIE: Mahulena Bočanová vystavila sexy křivky na Slapech

U žen by se věk prozrazovat neměl, ale herečka Mahulena Bočanová se nemá za co stydět ani v padesáti. Ba naopak. Je to stále šmrncovní ženská, která si může dovolit i dvoudílné plavky. A je jedno, jestli je u moře nebo na Slapech.

U herců platí, že přes rok makají a v létě odpočívají a symbolicky vyčkávají na září, kdy startuje nová sezóna. Stejně je na tom i Mahulena Bočanová, která veškerý volný čas tráví s přáteli a dcerou Márinkou.

„Máme opravdu nádherné léto, byly jsme na tanečním táboře ve Velkém Meziříčí, kam jezdíme už deset let. Byly i Alpy v Rakousku, které v jsou v létě nádherné a každou volnou chvíli jsme na lodi nebo na molu na Slapech,“ řekla iTOPSTAR.cz Mahulena Bočanová.

Jelikož se o dceru stará i její tatínek, producent Viktor Mráz, využívá herečka chvíle bez dcery k ryze dámské jízdě – s kamarádkami tak pobyla pár dní v Benátkách.

„Byla to romantika, ale srpen už bude ve znamení chalupaření, kde jsou pořád nějací kamarádi a rodinné návštěvy. Ale čeká nás ještě dvoutýdenní dovolená na Kypru a do té doby pohoda, spánek, knížky, grilování a noční koupání – prostě prázdniny jaksepatří,“ doplňuje spokojeně Mahulena.

a poslední srpnové dny si odlet k moři naplánovala i proto, že od září bude mít hodně práce. Od 7. září začíná zkoušet představení Zamilovaný sukničkář, v němž si zahraje i Lukáš Vaculík, Martin Zounar, Adéla Gondíková či Ivana Andrlová.

„A do toho jeden pořad pro děti, Činoherní klub, Divadelní spolek Háta a od prosince se k tomu všemu přidá Sněhová královna v pražské Hybernii. Nuda nebude,“ uzavírá se smíchem Mahulena Bočanová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také