TopStar

1. listopadu 2015 19:43

Michal Chalupa

GALERIE: Nejulítlejší halloweenské masky slavných! Poznáte, kdo je kdo?

V zahraničí je svátek duchů Halloween něco jako závod o to, kdo bude mít lepší masku. Někdo sází na strašidla, jiní zase na filmové postavy. Fantazii se meze nekladou. A s čím se letos slavní vytáhli?

Herečka Mena Suvari z filmu Americká krása zřejmě zkouší na roli ve snímku Americký horor. Fuj, to jsme se lekli! Zpěvačka Jennifer Lopez v kostýmu sexy smrtky také zabodovala - její rukou by chtěl umřít snad každý! Víc rajcovní než strašidelná byla i mrtvá kočička Nicole Scherzinger. Ale cenu za nejvyprsenější masku udělujeme kouzelné víle Nicky Minaj!

A kdo šel na medůzu? Přece idol dívek Justin Bieber! Tentokrát překvapivě oblečený. Nejvíc pobavila moderátorka Ellen DeGeneres. Do své talk show přišla v černé paruce a s vycpávkami na zadku. Tvrdila, že se jmenuje Karla a je novou sestrou slavného klanu Kardashianek. Podobný úlet předvedla Emily Ratajkowski, která šla s partnerem za Marge a Homera Simpsonovi.

Královnou Halloweenu je ale každý rok bezkonkurenčně německá modelka Heidi Klum. Její dokonalé maskování je dechberoucí. V minulosti už zazářila jako osmiruká bohyně Khálí, stařenka s křečovými žílami, žena bez kůže a loni se z ní vylíhl krásný motýl. Kvůli jednomu dokonalému kostýmu neváhá strávit hodiny v maskérně. Ani letos nezklamala. Pánové kochejte se - nejpřitažlivější kreslená postavička Jessica Rabbit žije!

Stát se na jednu noc někým úplně jiným uvítala také Gábina Kratochvílová. Moderování zpráv ji včera zmohlo až k smrti! Na modelku Danielu Peštovou zaútočila neznámá zrůda – že by Pavol Habera?! Na převlek nezanevřela ani modelka Karolina Kurková, která má za tři týdny rodit. V kostýmu Minnie vypadala spíš jako školačka než brzy dvojnásobná mamina.

Více uvidíte 1.11.2015 v TOP STAR reportáži Kristýny Ullrichové za pět minut osm a následující den na Prima Play.

Sdílejte článek

Přečtěte si také