TopStar

31. května 2016 14:28

Michal Chalupa

GALERIE: Omrkněte sexy finalisty Muže roku 2016!

I letos proběhne soutěž o nejkrásnějšího Čecha Muž roku. Organizátor soutěže David Novotný představil dvanáct finalistů, kteří se 26. srpna v Beránku v Náchodě utkají o tento titul.

„S letošním výběrem finalistů jsem velmi spokojený. Myslím si, že to bude silný ročník. Finalisté mi připadají v dobré fyzické i psychické kondici. Těším se, co ukážou při finále,“ dodává pořadatel akce David Novotný. Celkem se do finále přihlásilo celkem 821 pánů z celé České republiky. První celebritou, která na představení dorazila, byla Heidi Janků, „Byla jsem nedočkavá na ty koloušky a Ivo mi zakazoval sem chodit, prý abych se nezamilovala do mladšího,“ smála se Heidi Janků.

Role moderátorky představení letošních finalistů Muže roku se ujala Kateřina Kornová společně s Lenkou Špillarovou. „Mně se líbí holohlavý finalista,“ přiznala Katka Kornová, která má slabost pro holohlavé muže. Zato Hanku Křížkovou okouzlil učitel. „Mně se líbí kluci, kteří jsou chytří a inteligentní,“ dodala Hanka. To Kamila Nývltová si už svého favorita vybrala. „Já mám jasno. Líbí se mi letos různorodost finalistů, takovou dvanáctku jsem potřebovala, když jsem se před nedávnem stěhovala,“ libovala si Kamila Nývltová.

„Já jsem začal jíst zdravě, chodím do fitka, ale zatím takové buchty na břiše nemám jako ty,“ ohodnotil jednoho z finalistů Marian Vojtko, který nyní neustále pracuje na své postavě. Na přípravu vyrazí i Daniela Šinkorová. „Já už se moc těším na volné disciplíny, na soustředění, které je vždy divoké. Přiznám se, že se mi líbí ten dozorce z vězeňské služby, klidně bych se nechala zavřít,“ smála se Daniela.

„Výtěžek pokaždé putuje na charitativní účely a i letos bude věnován Martinovi Zachovi, vítězi Muže roku 2009 na jeho rehabilitaci, Stacionáři Nona a Stacionáři Cesta v Náchodě,“ upřesňuje poslání akce David Novotný. Český vítěz Muže roku 2016 poletí opět prezentovat Českou republiku na soutěž Mister International. Další vítězové poletí na Mister Global, Mister Universe a Mister United Continents.


Přečtěte si také