TopStar

3. září 2015 16:16

GALERIE: Rusovlasá herecká bohyně Jessica Chastain se na FB chlubí, že točí v Praze. Kde na ni narazíte?

Až zahlédnete rudou kštici, zbystřete!

V Praze můžete následující tři měsíce narazit na jednu z nejzářivějších ženských hvězd Hollywoodu. Obdivovaná zrzka Jessica Chastain (38), kterou v poslední době známe třeba z velkofilmu Interstellar, gangsterky Země bez zákona nebo z oscarového 30 minut po půlnoci, v Praze samozřejmě natáčí. Snímek se jmenuje The Zookeeper's Wife a velí mu novozélandská režisérka Niki Caro (Pán velryb, Její případ).

Film podle skutečné události odvypráví příběh manželky ředitele varšavské ZOO Antoniny Żabiński (Chastain), která se svým mužem Janem (Daniel Brühl – Rivalové, Hanebný pancharti) za německé okupace přímo v ZOO ukryla a před jistou smrtí zachránila stovky Židů z Varšavského ghetta.

Následující tři měsíce se tak Jessica bude pohybovat v blízkosti barrandovských ateliérů, pražské ZOO, ale určitě si najde i čas vychutnávat krásy pražských uliček, kde budou moci kolemjdoucí naoplátku obdivovat její hvězdné charisma.

Kdy se vám naposledy mohlo stát, že v Praze v jeden den narazíte rovnou na dva hollywoodské sex symboly najednou? Ano, tím druhým myslíme miláčka žen Jamieho Dornana alias Christiana Greye a brzy už taky Jana Kubiše.

Co byste o Jessice měli vědět, než ji požádáte o autogram:

  • byla dvakrát nominována na Oscara, za hlavní roli ve válečném dramatu 30 minut po půlnoci ji jen o chloupek unikl, ale získala za ni v roce 2013 Zlatý globus.
  • začínala jako tanečnice
  • jejím hereckým mentorem byl nedávno zeslulý Robin Williams
  • jako divadelní herečka kočovala s rovněž nedávno zesnulým Philippem Seymourem Hoffmanem v úspěšné adaptaci Othella
  • je veganka a cvičí jógu
  • objevuje se pravidelně na špičce anket o nejvíce sexy ženu planety
  • hraje na ukulele a má třínohého psa Chaplina
  • na jejím Instagramu teď asi častěji uvidíme Prahu

A tady slíbená galerie:

Který z jejich filmů máte nejraději?


Přečtěte si také