TopStar

17. června 2015 10:58

GALERIE: Sexy moderátorka se svlékla a pobouřila Slovensko. Ale je nádherná, co?

Hříšně krásná a ještě mazaná. Slovenská moderátorka Soňa Skoncová (28) moc dobře ví, jak vzbudit rozruch.

Slovenští diváci můžou její krásy obdivovat z Top Star magazínu TV JOJ a taky z obrazovky Fashion TV. Aktivní je taky na sociálních sítích, speciálně na Instagramu dokazuje, jak umí používat své sexy zbraně. Fotky z profesionálního i soukromého života obohatila tento víkend o snímek, kterým rozdělila Slovensko na dva tábory. Je na něm totiž úplně nahá.

Soňa ukazuje dokonalé křivky bez jediného kousku textilu. Rajcovní póza je přitom tak rafinovaná, že neodhalí nic vulgárního – jen že se moderátorka moc neopaluje bez plavek. Přesto se strhla u obrázku vášnivá diskuze.

O své názory se podělily hlavně ženy. „Soni, si moc krásna, ale toto by som na Instagram nikdy nedala. Sorry, ale povedala som si svoj názor,“ zní jeden z komentářů. Na křesťanském Slovensku nemohla chybět ani víceznačná reakce: „Ježiš, to je moc!“ Nasbírala ale taky pěknou řádku pochval a lajků.

Ukázalo se, že je nakonec všechno jinak. Soňa totiž přiznala, že na fotce není ona. Zveřejnila ji, protože se jí líbila a taky byla zvědavá na reakce lidí. „No, boli všelijaké!“ podotkla kráska pro Topky.sk. Jako garde si ji na Oscary vybral hvězdný komik Sacha Baron Cohen.

Sama ale přiznala, že i když by momentálně na focení nahých fotek řekla ne, drží se hesla "nikdy neříkej nikdy", což musí mnoho mužů naplňovat posvátnou nadějí.

Poznali byste, že na svlečené fotce není Soňa Skoncová?

Sdílejte článek

Přečtěte si také