TopStar

12. května 2019 09:00

GALERIE: Vrásky jim sluší: Modelky 60+ se převtělily do hvězd burlesky

Mnozí si myslí, že slova ‚‚sexualita‘‘ a ‚‚stáří‘‘ jsou z jiných vesmírů a dámy po šedesátce by svá odhalená těla před objektivem vystavovat neměly. To už ale neplatí! Fotografka Chrissy Sparks nafotila úžasné snímky ve stylu pin-up a burlesky. No a jako modelky si vybrala právě dámy po šedesátce. Tak co na ně říkáte?

‚‚Chtěla bych, aby měly obyčejné ženy všech generací možnost se předvést před objektivem. Aby se cítily tak, že jsou modelky z předních módních magazínů. Ctím ženy všeho věku a jejich těla všech tvarů. Jsem přesvědčena, že se správnou pózou a světlem jsem schopna odhalit jejich skutečnou krásu,‘‘ nechává se slyšet fotografka Chrissy Sparks.

Ta si založila studio Dollhouse Photography, kde má celou kolekci krajkového spodního prádla, korzetů a kostýmů v hodnotě 5 milionů korun. Fotografuje ženy celého světa všeho věku. ‚‚Po focení sedím s Chrissy a fotky společně upravujeme. Mažeme celulitidu, jizvy, modřiny, fleky a měníme odstín kůže. Zároveň upravujeme vrásky a figuru,‘‘ zmiňuje jedna z modelek.

Chrissy také tvrdí, že ačkoli se mnohé dámy stydí odhodlat k odhalenějším fotkám, když vidí výsledek, zvedá jim to sebevědomí. Některé dokonce radostí pláčou

Sdílejte článek
Štítky fotografie burleska pin-up

Přečtěte si také