TopStar

7. dubna 2015 15:55

Lucie Průchová

GALERIE: Z geeka playboyem. Neuvěříte, jak se změnil DJ Calvin Harris!

Calvin Harris se stal novou tváří Emporio Armani a při této příležitosti zveřejnil starší fotografie ze svých profesních začátků. Podívejte se na naši galerii, je to opravdu znatelný rozdíl. Co může udělat sedm let s člověkem. Na začátku noname DJ, dnes PAN DJ, jehož pecky se hrají všude.

Calvin Harris propůjčil svou tvář několika řadám značky Emporio Armani. Jsou to oblečení Ready to Wear, sluneční brýle Emporio Armani Eyewear i hodinky Emporio Armani Watches.

Calvin, který se nedávno rezešel se zpěvačkou Ritou Ora, fotil svou novou kampaň v Los Angeles v Kalifornii. Fotografem této kampaně je Boo George.

Vítěz Grammy Award, o kterém se psalo v časopise Forbes jako o nejlépe placeném DJi světa v letošním roce, popsal práci s Giorgio Armanim a jeho týmem jako „neuvěřitelnou“, a přiznal, že je dlouhá léta jejich obdivovatelem.

Řekl: „Je to neuvěřitelné, že jsem mohl spolupracovat s panem Armani a jeho týmem.“

Giorgio (80), je stejně spokojen s volbou pro tuto kampaň a domnívá se, že Calvin mu pomůže upoutat pozornost veřejnosti.

Řekl: „Calvin Harris je opravdu kosmopolitní, dynamický mladý muž, který je schopen přilákat masy lidí svou hudbou a energií. On není profesí model a to vytváří bližší kontakt s veřejností.“

Projděte si naši galerii, je to opravdu neuvěřitelná proměna. Dalo by se říct, že z ošklivého káčátka se vyklubal krásný "labuťák":


Přečtěte si také