TopStar

27. září 2017 12:32

Jiří Kubeš

Gary Oldman do toho prásknul popáté. A tajně!

Pátý element, Temný rytíř ani Harry Potter už pro Garyho Oldmana nejsou aktuální. Představitel všemi zbožňovaného Siriuse Blacka učinil rázný krok ve svém životě a tajně se oženil se spisovatelkou a uměleckou kurátorkou Gisele Schmidt.

Devětapadesátiletá filmová ikona Gary Oldman se nechal spoutat řetězy manželství již popáté! Média zmiňují, že ke svatební ceremonii došlo v losangeleské vile Garyho manažera Douglase Urbanskiho. Na slavnost byli pozváni jen příbuzní a blízcí přátelé teď už manželského páru.

Andy came back to the studio, had lovely visitors. Always great seeing them. #garyoldman #giseleschmidt #andywarhol #darkesthour #winstonchurchill #portrait #sculpture #hyperrealism

Příspěvek sdílený Kazuhiro Tsuji (@kazustudios), Čen 23, 2017 v 1:11 PDT

Poprvé se Gary nechal stáhnout do manželství v roce 1987. Tehdy se jeho ženou stala herečka Lesley Manville. Po třech letech společného soužití se hvězdnému páru narodil syn Alfie, ale ani tomu se nepodařilo svazek rodičů spasit.

V roce 1990 (jen několik měsíců po rozvodu s Lesley) pak kráčel Oldman k oltáři znovu. Tentokrát po boku světoznámé Umy Thurman. Hvězdy byly ve svazku šťastné po dobu dvou let, poté ale i jejich vztah skončil krachem.

Mezi druhým a třetím sňatkem si herec ještě stačil užít románku s herečkou Isabellou Rossellini. Společně si adoptovali syna.

Potřetí se ke svatebnímu obřadu herec dostavil 5 let po sňatku s Thurman. V roce 1997 uzákonil svůj vztah s fotografkou Donyou Fiorentino. Narodili se jim dva synové – Gulliver Flynn a Charlie.

Roku 2008 se herec stačil oženit ještě jednou, a to s jazzovou zpěvačkou Alexandrou Edenborough, ovšem i toto spojení skončilo katastrofálně a v roce 2015 se hvězdy rozvedly.

Autor: Pavlína Švarcová

Sdílejte článek

Přečtěte si také