TopStar

1. listopadu 2013 06:50

Dagmar Dandová

Geislerová skončila bosá v Bohnicích. Proč?!

Herečka Aňa Geislerová měla velice náročný den. Musela nasednout do cizího auta a nechat se odvést do psychiatrické nemocnice v Bohnicích, kde mrzla několik hodin bosa v bílé noční košili. Co se jí stalo?

Geislerová se přiznala, že do celé akce šla dobrovolně. V Bohnicích se totiž nechala nafotit jako tarotová karta Mírnost pro Kalendář Proměny 2014 Nadace Archa Chantal. A v bílé košilce s rozčepýřenými vlasy vypadala jako anděl.

„Aňa si sice představovala něco divočejšího, ale byl by hřích tuhle andělskou fotku v kalendáři nemít,“ řekl fotograf Petr Kurečka, který chtěl herečku vyfotit s bílou holubicí: „Z bedny ale místo toho vylezli dva vykrmení holubi, kteří se usadili a ani se nehnuli. Když měli popoletět, raději šli pěšky, byli pěkně líní. Ale nakonec jsme je rozpohybovali, a tak se díky nám trochu proletěli,“ svěřil se fotograf s pracovními detaily.

Geislerová ale nebyla jediná, koho autoři kalendáře vylákali do Bohnic. Pro Nadaci Archa Chantal se nechali nafotit i Dana Batulková, Nina Divíšková, Kryštof Hádek, Ivana Chýlková, Klára Issová, Vladimír Javorský, Petra Janů, Hana Maciuchová, Ondřej Sokol, Stanislav Zindulka a samozřejmě také zakladatelka Nadace Archa Chantal – Chantal Poullain.

-dad-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také