TopStar

30. března 2018 01:00

Geny nezapřeš! Bratr Enriqua Iglesiase má novou přítelkyni, která je kopií Anny Kurnikovové!

Nevlastní bratr zpěváka Enriqua Iglesiase Miguel si bere příklad ze svého staršího sourozence. Dvacetiletý mladý muž začal randit s o rok mladší Danielle Obolevitch. Půvabná blondýnka jakoby Enriquově Anně z oka vypadla. Geny v rodině se zkrátka nezapřou!

Nejen, že nová vyvolená Miguela Iglesiase je tenistce velice podobná, ke všemu má i stejné kořeny - je Ruskou žijící ve Spojených státech. Modrooká blondýnka se spekulacím o podobnosti s Kurnikovovou nebrání, naopak se nechává slyšet, že jí podobné srovnání lichotí.

Danielle se také věnuje tenisu a dokonce celkem úspěšně soutěží na turnajích. Dívka studuje na Pensylvánské univerzitě na fakultě dějin umění. S Miguelem se seznámila v Miami a v současnosti tam tráví společně víkend co víkend. V Miami ale žijí i Enrique s Annou, kteří se před nedávnem stali rodiči a užívají si své nové životní role. Zda už Miguel představil svou novou přítelkyni staršímu bratrovi, se zatím neví.

Jak tvrdí lidé z okolí dvojice, ve vztahu Miguela a Danielle panuje klid a harmonie. Zamilovaný syn Julia Iglesiase, o kterém v současnosti píší všechna španělská média, prý našel svou první a jedinou lásku do konce života.

To Enrique narozdíl od svého bratra v mládí zlomil nejedno ženské srdce. Nakonec se ale přeci jen usadil a Annu si střeží jako oko v hlavě už neuvěřitelných 16 let. Pár se v minulosti několikrát rozešel, ovšem konfliktní situace nebyly zřejmě natolik významné, aby nemohli dále budovat rodinu.

Sdílejte článek
Štítky tenistka

Přečtěte si také