TopStar

28. dubna 2013 01:26

Blanka Konrádová

Genzer: Jde nám to, protože nemáme ženskou!

Prostě jsme dobří, konstatoval těsně před půlnocí po vyhlášení ankety TýTý Richard Genzer. Partička, populární pořad TV Prima, zabodoval u diváků a jeho protagonisté si z vinohradského divadla odnesli zrcátko za nejoblíbenější pořad.

„Jednou to přijde, že to bude horší, žádný strom neroste do nebe,“ zafilozofoval si však vzápětí bývalý tanečník. Ale dokud prý bude o ně zájem, žádný nový formát vymýšlet nebudou.

Dobře se daří i jejich divadelnímu představení Večírek, které uvádí Divadlo Broadway. Jsem nadšený a hrdý na Michala, že udělal věc, která není jednoduchá, a dotáhl to do konce. Já vždycky něco začnu a pak to nechám být, protože jsou pro mě jiné věci důležitější. Ale pokud bych něco psal, tak jedině s Michalem, protože mě zajímá jeho pohled.

A Geňa odtajnil i to, proč Partička tak dobře funguje. „Klidně si umíme navzájem říct: Tohle jsi udělal blbě, tohle bys měl změnit. Všechno pěkně na rovinu a nikdo nemá poslední slovo. Chceme, aby to bylo dobrý, to je to hlavní. A důležitý taky je, že mezi sebou nemáme ženskou.“

Mimo natáčení spolu moc času netráví. „Tohle by fungovalo, kdyby nám bylo dvacet, ale jsme už starý a nejsme takoví úchyláci, abychom spolu trávili dovolený. I když zrovna s Michalem na hory a na Orlík jezdím pořád. Ale měli jsme i mrtvé období, kdy jsme se nemuseli. Bylo to asi před rokem a mohl jsem za to já, protože jsem na všechno s.... Myslel jsem, že to půjde samospádem a ono to tak nebylo.“ přiznal Genzer, kterého měla původně doprovázet jeho přítelkyně, ale nakonec byl v divadle sám.

-iba-

Sdílejte článek

Přečtěte si také