TopStar

26. ledna 2015 17:10

Táňa Sáblíková

George Clooney a jeho předsvatební menu: Proč nezaplatil ani cent?

Loňská svatba George Clooneyho a Amal Alamuddin byla dlouho očekávaná, ale také tajená! Nakonec si řekli své ano v Benátkách, kde také pár se svými přáteli strávil poslední noc jako svobodní lidé. George se přitom pěkně rozšoupl!

Clooney noc před svou svatbou s krásnou Amal to rozjel se svými přáteli v jedné menší benátské restauraci Ristorante Da Ivo, kde ale nezaplatil ani cent! Hollywoodský herec zavolal do zmíněné restaurace jen deset minut před jejich příchodem a objednal si pět jídel a zákusků.

Kuchařka i manažer ale zachovali chladnou hlavu a okamžitě se dali do práce. Ještě předtím, než se jídlo dostalo před slavné strávníky, mezi kterými byl nejen George Clooney, ale také například manžel Cindy Crawford Rande Gerber a další dva lidi, které ale majitel restaurace Giovanni Fracassi neznal.

„V Benátkách je spousta krásnějších a lepších restaurací než je ta moje, ale on si vybral právě tu moji. Jsem velice šťastný, že to udělal,“ nevěřícně řekl Giovanni, který nechal hodovat slavné hosty zdarma. „George chtěl zaplatit účet za téměř 3000 liber, já to ale odmítl.“ Na konec mu navíc naservíroval tři porce zmrzliny, kterou prý slavný herec s gustem snědl.

Zážitek měla i sama kuchařka, za kterou George Clooney přišel a políbil ji na tvář jako poděkování!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek