TopStar

8. července 2014 18:50

Táňa Sáblíková

George Clooney a jeho svatba: Nečekaný zádrhel – může přijít o penis!

Měla to být událost roku. George Clooney se měl v září oženit se svou krásnou přítelkyní Amal Alamuddin. Podle její matky se ale vzít nemůžou!

Baria Alamuddin, matka Georgovy vyvolené, se totiž nechala slyšet, že její dcera si pohledného hollywoodského herce vzít nemůže. A to z prostého důvodu, není stejného vyznání jako Amala!

George tak má docela problém, Amala patří do muslimské skupiny Drúzů, kterých na světě není příliš mnoho a kteří v současnosti žijí v Libanonu, Izraeli a Sýrii. A matka Amaly by ráda viděla po dceřině boku právě muže stejné víry. „Mohli byste si myslet, že Amala vyhrála jackpot, když okouzlila George Clooneyho, její matka si to ale nemyslí. Myslí si, že Amala má na lepšího,“ prozradil zdroj blízký rodině Alamuddinových britskému deníku Mirror.

Pokud by si opravdu svoji milovanou Amalu vzal, hrozil by mu trest, kvůli kterému by už nebyl jako dřív. „Drúzové trestají oba z páru, který se vezme a jeden je věřící a druhý ne. V roce 2013 potrestali muže, který si vzal Drúzku tím, že mu uřízli penis! A v rodině se objevují vtípky o tom, že to samé by se mohlo stát i Georgeovi,“ prozradil dále zdroj.

Georgi, opravdu ti stojí Amala za tvoje mužství? Opravdu to budeš riskovat?

A co dalšího se ve světě showbyznysu stalo?

Sdílejte článek
Štítky Penis George Clooney Alamuddin

Přečtěte si také