TopStar

1. května 2014 16:46

Jana Fikotová

George Clooney v Praze líbal krásné ženy

Dnes mělo mnoho žen možnost, nechat se políbit od samotného hollywoodského herce George Clooneyho (52). Téměř každá, se na fešáka s chutí vrhla.

V dnešní prvomájový den by se měla nechat každá žena políbit pod rozkvetlým stromem. A pokud vám polibek dá sám fešný herec George Clooney, strom k tomu snad ani není potřeba.

U příležitosti tradičního českého svátku zamilovaných vyslala Madame Tussauds do pražských ulic slavného oscarového herce George Clooneyho. I když by dívky a ženy uvítaly spíše toho skutečného herce z masa a kostí, nakonec se spokojili i s realistickou figurínou a nebály se k němu usadit na koženou pohovku před pražským Rudolfinem.

Clooney je spolu s Nicole Kidman, Quentinem Tarantinem, Brucem Willisem, Angelinou Jolie, Bradem Pittem, Lady Gaga a mimozemšťanem E. T. součástí unikátní hollywoodské výstavy Madame Tussauds, která je k vidění v pražském Muzeu voskových figurín. Speciální filmové provedení poskytuje návšěvníkům jedinečný a nevšední zážitek. Dnes byl lamač dívčích srdcí George Clooney vyslán do ulic, aby spolu s Pražany a turisty oslavil prvomájové odpoledne.

„Nemohla jsem tomu uvěřit. Zpočátku jsem si v duchu říkala: Co dělá George Clooney v Praze? Natáčí nějaký film? Figurína je vážně úžasná, jen jsem čekala, kdy mrkne. Samozřejmě jsem se s ním vyfotila a poslala fotku všem kamarádům,“ řekla Andrea, jedna z obdivovatelek slavného herce.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt Lady Gaga Nicole Kidman George Clooney figurína Angelina Jolie Bruce Willis Quentin Tarantino Pražák

Přečtěte si také