TopStar

3. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

Gisele Bündchen dva měsíce po porodu: To je ale tělo!

Nejlépe placená modelka světa Gisele Bündchen se nechala nafotit v plavkách do brazilského Vogue. Nic zvláštního, řekli byste si. Jenomže fotky vznikly teprve dva měsíce poté, co se Gisele narodila dcera Vivian.

Sexy fotografie nafotil světoznámý fotograf Mario Testino, který byl z modelčina vzhledu a její fyzické kondice nadšený. „Mario si nemohl vynachválit, v jaké byla Gisele dokonalé formě. Rozhodně nečekal, že svou postavu zformuje tak rychle. Vymyslel osm fotoseriálů na námi zadané téma. Každý je úplně jiný,“ řekla editorka brazilského Vogue Daniela Falcao.

Je až k neuvěření, jak rychle se dvojnásobná máma dokázala vrátit k původním mírám. Je jasné, že její recept na štíhlou postavu evidentně funguje. Svěřila se s ním už roce 2010 právě časopisu Vogue. Za její fyzičkou a dokonalou postavou je jóga, kterou cvičí třikrát týdně, a bojové umění kung-fu.

Gisele Bündchen fyzičku rozhodně nepodcenila ani při prvním těhotenství se synem Benjaminem. Cvičila ještě dva týdny před porodem! „Hodně žen je rozhodnutých dát se po porodu zase dohromady, ale většinou jim to moc nejde. Je potřeba mít disciplínu, pak bude výsledek zaručený,“ radí Gisele.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky porod cvičení Vogue fyzička Gisele Bündchen

Přečtěte si také