TopStar

23. listopadu 2017 21:00

Gisele Bündchen po neuvěřitelných 15 letech neovládla první příčku nejlépe placené modelky. Nová královna je velkým překvapením

Gisele Bündchen po neuvěřitelných 15 letech neovládla první příčku nejlépe placené modelky. Nová královna je velkým překvapením

Posledních 15 let se na vrcholu žebříčku nejlépe placených modelek nic moc zásadního nedělo. V čele se držela rekordně dlouho krásná brazilská topmodelka Gisele Bündchen (37). A není se čemu divit. Modelka a maminka byla velmi žádaná jak v reklamách, tak na mole. Ještě v loňském roce dosahovaly její příjmy neuvěřitelných 30,5 milionu dolarů. Ale protože se modelka rozhodla, co se práce týče trochu zvolnit, není divu, že o prvenství přišla.

A kdo je letošní nejlépe placenou modelkou světa? Některé to překvapí, jiné nikoliv. Nejlépe placenou modelkou je mladinká kráska z rodu Kardashian. Ano, mluvíme o dvaadvacetileté Kendall Jenner. Na své konto si mladinká modelka připsala 22 milionů dolarů a tím také definitivně ukázala, kdo ve slavné rodina hraje prim.

Za Kendall se umístila s 13,5 miliony dolarů Chrissy Teigen a třetí příčku obsadila stálice světa modelingu Adriana Lima s deseti miliony dolarů. V desítce nejlépe placených modelek světa jsou také kamarádky Kendall Gigi Hadid i její sestra Bella Hadid. Je tak možné, že tenhle úspěch kámošky společně oslaví.

Sdílejte článek
Štítky topmodelka Kendall Jenner

Přečtěte si také