TopStar

31. května 2013 16:40

Blanka Konrádová

Gottovou obléká Beata Rajská, ale kritizuje Karel!

Moderátorka VIP zpráv Ivana Gottová (37) si se svým šatníkem hlavu moc neláme. Má na to totiž odbornici. Nedávno si ji jako tvář své módní značky vybrala návrhářka Beata Rajská (51), která ji zásobuje svými modely.

Právě pozvání Beaty Rajské přilákalo Ivanu na módní událost Prague Fashion Night, kdy všichni posedlí módou mohli v centru Prahy vyrazit nakupovat do vybraných luxusních butiků i po zavírací době. Kvůli této události do Prahy přijela i topmodelka Petra Němcová, a Ivana tak měla příležitost se s ní seznámit. „Bylo to příjemné setkání. Líbí se mi, když se snoubí krása, inteligence a dobré srdce,“ zhodnotila Ivana modelku.

Do nakupovacího maratonu se však moderátorka nezapojila. „Nejsem žádný shopaholik. Když nakupuju, tak leda knihy. Na doplňování šatníku mám právě Beatu. Líbí se mi její móda, a tak jsem byla ráda, že mě oslovila ke spolupráci. Obléká mě na všechny významné události i do vysílání VIP zpráv,“ prozradila nám Ivana Gottová.

Z kritiky „módní policie“ si manželka Karla Gotta (73) hlavu nedělá. Obléká se především podle vlastního vkusu. „Dám jen na to, co na mé oblečení řekne Karel a pár dalších blízkých lidí.“ Stejně to mají i její dcery Charlotte (7) a Nelly (5). Do výběru oblečení jim prý nikdo nesmí mluvit. „Holky jsou svéhlavé, a když se rozhodnou něco obléct, tak přes to nejede vlak. Mají ale dobrý vkus po rodičích,“ směje se Ivana.

Blanka Konrádová

Sdílejte článek

Přečtěte si také