TopStar

22. prosince 2018 17:00

Markéta Škorňová

Gwyneth Paltrow a Chris Martin dokazují, že přátelství mezi expartnery je možné! Nezapomínají na sebe ani o Vánocích!

Jestli o nějakém hollywoodském páru můžeme říct, že i po rozchodu se prakticky nic nezměnilo, tak je to dvojice Paltrow (46) a Martin (41). Herečka a zpěvák dokazují, že i přesto, že jim to jako páru nevyšlo, mohou být skvělými přáteli a perfektními rodiči. Dokazují to i o letošních Vánocích.

Herečka Gwyneth Paltrow a zpěvák slavné skupiny Coldplay Chris Martin byli svoji krásných 11 let. Zplodili dva potomky - dceru Apple a syna Mojžíše a i přesto, že se jejich cesty rozpojily, skvělé vzájemné vztahy neztratili.

Důkazem je i vánoční výzdoba, kterou se na svém Instagramu pyšní herečka. Ta již nad domácí krb pověsila typické Santovy punčochy, které (pokud byli jejich majitelé hodní) Santa naplní dárečky. Každá z punčoch má své jméno, ale kromě Gwyneth, dětí a hereččina nového manžela Brada Fulchucka (48) má své místo nad krbem i Chrisova „punčocha“.

Fanoušci okamžitě začali kvitovat fakt, že bývalý pár dokáže fungovat i poté, co se jejich životy rozešly. Lidé rádi vidí, že se dvojice má stále ráda. „Rád vidím, že je tam punčocha i pro Chrise. Je to skvělá ukázka, jak má fungovat rodina, která i přes odloučení rodičů zůstane spolu,“ zněl jeden z komentářů.

U Gwyneth v domě má její bývalý dokonce i svůj vlastní pokoj. „Jsme přátelé a tak to zůstane už napořád,“ hrdě prohlašuje herečka.

Ta je nyní šťastná po boku nového manžela, televizního producenta Brada Fulchucka, se kterým však paradoxně ještě nebydlí. „Mohou za to naše děti. Máme jich dohromady dost a ony si nejprve potřebují na tyto změny a novinky v našich životech zvyknout,“ prozradila herečka v nedávném rozhovoru.

Je však jasné, že na Vánoce budou manželé i s dětmi pohromadě.

Sdílejte článek
Štítky rodina Vánoce Gwyneth Paltrow Chris Martin

Přečtěte si také