TopStar

9. června 2015 12:41

Lucie Průchová

Gwyneth Paltrow nemá dceru, ale svůj klon! Viděli jste někdy něco podobného?

Dcera Apple (11) je věrným obrazem své matky. Ne nadarmo se říká, jaká matka, taková dcera.

Tady se to povedlo na 100 %, tak snad „Jablíčko“ zdědí i maminčin herecký talent a ne jen půvab.

Kdyby však měla talent po tatínkovi, také by to nebylo úplně marné. Otcem obou hereččiných dětí je totiž zpěvák skupiny Coldplay Chris Martin. Ale aby to bylo spravedlivé, mohlo by něco zbýt také na mladšího Mojžíše, kterému je devět let.

Gwyneth a Martin žijí odděleně a v dubnu letošního roku podali společně žádost o rozvod, takže to bude definitivní konec jejich jedenáctiletého manželství.

Ke svému rozchodu se vyjádřili těmito slovy: „Naše srdce jsou plna zármutku, protože jsme se dohodli na definitivním rozchodu. Více než rok jsme zkoušeli žít společně i odděleně a nyní jsme se shodli na tom, že i když se milujeme, společně žít nemůžeme. Nic to ale nemění na tom, že jsme a vždy budeme rodina, a ve spoustě věcí jsme si bližší, než jsme kdy v minulosti byli. Především jsme však rodiče dvou naprosto skvělých dětí a i kvůli nim vás žádáme, abyste v těchto složitých chvílích respektovali naše soukromí.“

Gwyneth Paltrow a Chris Martin se vzali v roce 2003 a jejich manželství vydrželo celkem 11 let. Celý Hollywood překvapil jejich až „mírumilovný“ rozchod, který letos pravděpodobně dovrší rozvodem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také