TopStar

18. října 2017 12:00

Jiří Kubeš

Gwyneth Paltrow promluvila - zlé jazyky teď pochybují o jejím oscarovém ocenění

Gwyneth Paltrow promluvila - zlé jazyky teď pochybují o jejím oscarovém ocenění

Herečka Gwyneth Paltrow se poprvé objevila na veřejnosti od oznámení, že byla jednou z žen, která byla sexuálně obtěžovaná hollywoodským producentem Weinsteinem. Ve stříbrných šatech pošitými flitry zářila a ani byste si nevšimli, že by ji vzpomínka na minulost nějak trápila.

„Jsem na ni tak hrdá. Vlastně jsem pyšná na všechny ženy, které jsou tak statečné a nebojí se o tom promluvit.“ říká Kate Hudson. Její počínání pochválila i herečka Margot Robbie „Je skvělé, jak její gesto spojilo všechny ženy. A i když je to strašné, co se stalo, tak doufám, že to přispěje ke změnám k lepšímu.“

Pro blondýnku muselo být těžké otevřeně promluvit o nestandardních masážích, které Harvey Weintein vyžadoval. Navíc se teď znovu objevují pochybnosti o hereččiným Oscarovi. Získala ho v roce 1999 za film Zamilovaný Shakespear a podle zlých jazyků v tom měl prsty právě slavný producent.

K sexuálnímu obtěžování totiž mělo dojít právě při natáčení oscarového snímku, kdy bylo herečce šestadvacet let. O tom, jakou odvrácenou stranu může mít hollywood promluvila až po téměř dvaceti letech.

Tak snad i příběhy ostatních hereček, které se dostaly do spárů slavného producenta budou natolik inspirativní, aby otevřeli ústa jiným zneužívaným ženám.

Sdílejte článek

Přečtěte si také