TopStar

4. dubna 2014 11:50

Dagmar Dandová

Hádejte, komu patří tohle luxusní tělo

Je to česká topmodelka, která se věnuje především charitě. Má přítele až v exotickém Haiti. Už víte? Ano, je to Petra Němcová.

Němcová v modelingu uspěla už v šestnácti letech, kdy vyhrála soutěž Elite Model Look a odjela do Milána, kde se z ní stala supermodelka.

Po roce stráveném v Itálii přesídlila do Paříže a o čtyři roky později se přestěhovala do Londýna. Teď už delší dobu žije v americkém New Yorku.

Svůj půvab předváděla i na několika dalších světových molech. Ozdobila jím také stránky mnoha zahraničních módních časopisů.

Prestižní magazín Sports Illustrated jí v roce 2003 udělil titul Modelku roku. V roce 2004 byla jedním z porotců na 53. ročníku Miss Universe v ekvádorském hlavním městě Quito. Na začátku roku 2009 byla tváří a mentorkou americké modelingové televizní soutěže A Model Life.

Petra založila nadaci Happy Hearts Fund, která pomáhá dětem, které při přírodních katastrofách přišly o rodinu. Za své aktivity v oblasti charitativní pomoci byla jmenovaná čestnou velvyslankyní karibského Haiti zasaženého v roce 2010 silným zemětřesením.

Petra Němcová v celé své kráse:

-dd-

Němcová se občas přijede podívat i do Prahy. Koukněte, kdo všechno přišel na její party:

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také