TopStar

13. září 2013 06:50

Dagmar Dandová

Hádejte, která česká kráska líbá Richarda Müllera

Zpěvák Richard Müller křtil svou novou desku Hlasy, kterou nahrál se skupinou Fragile, a jako kmotra do pražského Budha Baru přijela jedna z nejkrásnějších Češek: Eva Herzigová (40)!

Topmodelka, která žije v Londýně, zrovna natáčí v Čechách film režiséra Vladimíra Michálka Pohádkář na motivy knihy Barbary Nesvadbové. Hudbu k snímku složil právě Richard Müller.

Mohlo by se zdát, že se seznámili až při natáčení, ale zpěvák nám prozradil, že se s Evou znají již hodně dlouho.

"Byli jsme v roce 1989 v Litvínově, kde se otvíral jeden butik. A na mole tam chodila taková výrazná holka. Pak jsem si jí všimnul na party po přehlídce. Seděla v koutě a něco si četla. Šel jsem se podívat, co to luští, a byla to ruská slovíčka. Pak nás několik náhod znovu svedlo dohromady a já si uvědomil, že mám Evu fakt rád," řekl Müller a pak dodal: "V podstatě toho kromě hudby nemáme moc společného, ale vzájemně se podporujeme."

Herzigová hrála už v několika filmech, například ve snímku Modigliani z roku 2004 nebo Žena mého přítele. Poprvé se objeví i v českém filmu. V Pohádkáři bude hrát překladatelku a matku dvou dětí, která se dělí o partnera v podání Jiřího Macháčka s jeho filmovou partnerkou Aňou Geislerovou.

Ve skutečnosti je topmodelka šťastně zadaná. S italským podnikatelem Gregoriem Marsiajem má tři syny: pětiletého George, dvouletého Phillipa a Edwarda, který se narodil v dubnu. Herzigová žije sice v Anglii, ale zhruba třikrát ročně prý jezdí do Čech.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také