TopStar

12. února 2018 08:00

Halle Berry předvedla mladého trenéra i fantastickou figuru po padesátce

Koncem ledna slíbila Halle Berry (51) svým fanouškům na Instagramu, že bude pravidelně každý pátek ukazovat cviky, jak na skvělou postavu. Tento týden herečka svůj slib splnila a zveřejnila dvě nová videa. Co na to říkáte? Nevšímali jste si spíše mladého sexy trenéra?

‚‚Dnes tu máme fitness-pátek. Popovídáme si o trénincích v párech. Trénovat s partnerem je mnohdy lehčí než sám. On vás kontroluje a nedovolí vám žádného polevování. Dává taky pozor, abyste si neublížili a dělá cvičení mnohem zábavnější. Tady máme dvě jednoduchá cvičení, která můžete dělat v párech doma na podlaze,“ připsala herečka ke svému příspěvku.

Společně se svým trenérem, kterého hereččini fanoušci z mnohých příspěvků už znají, předvedla Halle kombinaci zpevněného těla a dřepů. ‚‚Udělejte to 20krát po deseti setech a pokud jste nováčci, můžete si dovolit 10násobné opakování po pěti setech,“ okomentovala své cviky Halle a popřála všem mnoho úspěchů.

Fitness program Berry se okamžitě dočkal pozitivních reakcí a za několik málo hodin získalo video přes 20 tisíc lajků. Najde se nejspíše jen málo dam, které by po padesátce nechtěly zářit a předvádět křivky, jako má právě Halle.

Není to tak dávno, co si Halle Berry užívala vzplanutí vášní s o nějakou tu desítku let mladším hudebníkem a vše se zdálo být idylické. Koncem listopadu si pár ještě užíval dovolenou na Bora-Bora. Románek jednapadesátileté herečky a pětatřicetiletého Alexandera Granta, známého pod pseudonymem Alex da Kid, ale velmi záhy skončil. Západní média informovala, že hvězda filmových pláten a hudební producent se po několika měsících vztahu rozešli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také