TopStar

26. června 2018 11:46

Ilona Blašková

Hamleti o víkendu pohádkou doslova pobláznili Prahu

Uskupení Hamleti funguje úspěšně už asi sto let. Přibližně tak. A předevčírem měli svoji tradiční tematickou Lucernu. A téma bylo Hamleti v Pohádce. A bylo to pekelně nabušený!

Když je kapela sestavená z bravurních herců a muzikantů navíc s originálním programem a hosty, musí být koncert zážitkem. A to bylo i v případě vystoupení Hamletů. Už po patnácté si střihli doslova pohádkový večer v Lucerna Music baru.

Každý rok si pánové zvou na koncert vzácné hosty, ale letos to byl, jak se teď říká, nářez. V úplné premiéře se na jevišti objevili Honza Čenský s Ivanou Andrlovou. Honza nám prozradil, že celý život Ivanu miluje a nikdy neměl odvahu jí to říct. „Vždycky jsem jí miloval a vlastně dodneška jí platonicky miluji. Mezi mnou a Ivankou ale bohužel nikdy nic nebylo,“ prozradil herec.

Dalším překvapením byli Monika Absolonová a Milan Peroutka. „Pro mě je to vždycky zážitek, protože to jsou kamarádi, které mám ráda a jsem tady vždycky. A jsem ráda, že pro ně, jsem stále mladá a žádoucí,“ řekla s úsměvem Monika Absolonová. A z pohádkových evergreenů to rozhodně nebylo všechno! Shelingerovu Šípkovou Růzenku zazpívala legenda rockové opery Pavla Forest , která ve svém tričku Vymítač doslova zářila.

Koncert to byl skvělý až nám přišlo líto, že kluci takovou parádu neudělají ve větších sálech. S takovou show by je jistě naplnily po střechu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také