TopStar

14. března 2018 21:03

Ilona Blašková

Hana Gregorová se rozpovídala o divadle a o svém milostném životě

Hana Gregorová se po aférce, která se rozpoutala po rozchodu s Ondřejem Koptíkem, úplně odmlčela a odmítala cokoliv komentovat. I co se jejího expřítele týkalo. Našemu Top Staru, ale poskytla první exkluzivní výpověď.

Hana Gregorová se po rozchodu s Ondřejem Koptíkem a zveřejňování jeho erotických básní z jejich intimního života, stáhla do ústraní. Opustit bezpečí jejího pražského bytu pro ni nebylo vůbec jednoduché. „Víte co, ono se těžko vychází, když před barákem stojí padesát fotografů. Je to nepříjemný,“ prozradila Gregorová. O svém bývalém příteli se ale úplně odmítla bavit. A to, že by se k němu vrátila, je absolutní nesmysl. Podle herečky je toxická psychóza jedna věc a bulvár druhá.

Na party Top Staru a Playboye doprovodil Hanku kamarád, herec Antonín Duchoslav, který byl rodinným přítelem už od doby, kdy s jejím zesnulým manželem Radoslavem Brzobohatým hrál ve filmu Sněženky a machři. Je také jedním z herců, které angažovala do svého nového divadelního podnikání.

Kamarádka, se kterou dlouhou dobu spolupracovala, si totiž založila divadelní společnost. Společně připravují divadelní představení, kde by měla Hana hrát a zároveň ho režírovat. Tvrdí, že ji nová principálka Divadla Radka Brzobohatého Romana Goščíková z divadla vyhodila a na to jen tak nezapomene. Na některá představení, která se tady hrála, ale bude muset zapomenout nová principálka. Její kamarádka totiž koupila exkluzivitu na některá představení, které divadlo hrálo a neprodloužilo mu práva. Pro Hanu je to určitý způsob satisfakce.

A jak to bude s jejím dalším milostným životem? Bude hledat muže znovu mezi zajíčky? Hana prozradila, že by chtěla určitě někoho mladšího. Co se týče rodinných vztahů, je u nich všechno v pořádku a vždycky bylo. „Nikdo neví, jaké to je být tři a půl roku sama po smrti takového manžela jako by Radek a být na všechno úplně sama. Není to jednoduchý, ale já se vždycky zvednu z popela,“ dodala Gregorová.

Sdílejte článek