TopStar

12. února 2018 13:25

Ilona Blašková

Hana Vagnerová dabuje králíka a utíká za velkou louži

Herečka Hana Vagnerová dlouho pracovala na tom, aby si v České republice mezi herci vybudovala jméno. A jakmile se jí to povedlo, začala pravidelně utíkat do Ameriky. Tam začíná zase od začátku. Prý prostě nechce zpohodlnět.

Minulý rok strávila Hana Vagnerová v Americkém Los Angeles celkem dva a půl měsíce. Pro Hanu je to otázka zkušenosti a osobního růstu. Nikdo jí tam totiž nezná a nepoužívá svůj mateřský jazyk. V Los Angeles také chodí na kurzy herectví. Když je příležitost, vyrazí i na nějaký casting. Měla už možnost hrát v reklamě, krátkém filmu a objevila se v seriálu. Role tam má ale mnohem menší, protože má akcent.

Zpět za velkou louži vyráží už za chvíli. Před tím, ale ještě musí vydělat na svůj osobní rozvoj nějaké peníze. Jednou z příjemných pracovních nabídek bylo dabování králičice Bambulky ve snímku Králíček Petr. „Já moc nedabuji. Dabovala jsem před tím nějaká letadýlka. Musí mi to spíš sednout, protože já mluvím strašně rychle. A tahle je právě dobrá, protože je taková nakoplá. Bambulka je nebojácná, crazy, šílená a má dobré srdce. Jako všichni tam v té králičí rodině.“ řekla Hanka. Herečka se do snímku okamžitě zamilovala. Miluje totiž animace. A vždy se nemůže dočkat, až jí pustí další ukázku.

Hana vyráží z se ohřát od L.A. už za 14 dni. A Králíček Petr vyráží z dabingového studia do kin už 22 března.

Autoři: Andrea Košťálová, Ilona Blašková

Sdílejte článek