TopStar

3. července 2017 09:17

vedran

Hana Vagnerová nechala sestru převléknout. Hrůza, řekla jí ve Varech

Herečku Hanu Vagnerovou netřeba nijak představovat. Zuzanu Vagnerovou ale moc znát nebudete, je to hereččina sestra, která Hance dělala společnost ve filmových Varech.

Sestry Hana a Zuzana Vagnerovy si nejsou na první pohled vůbec podobné, ale prý je pojí stejná krev. I když – samy měly občas pochyby, zdali jsou opravdu sestry.

"Taky nám rodiče tvrdí, že jsme vlastní. Ne, dělám si srandu, ale ségra je akorát tmavovlasá modrooká a já takhle," smála se Hana Vagnerová.

"Jsou dva pohledy, někteří říkají, že jsme jako dvojčata, a jiní, že si vůbec nejsme podobné," tvrdí zase Zuzana.

Ta je starší a na rozdíl od Hanky vystudovala práva. Svět showbyznysu je jí tedy cizí.

"Zatím říkala, že všichni řešíme samý blbosti. Třeba furt dokola ty šaty a líčení a účesy. Říká, že je to hrůza, že bychom měli řešit něco podstatnýho, a má pravdu," říká Hanka s tím, že sice uznává, že její sestra má pravdu, ale i tak jí mluvila do oblečení. Dokonce ji donutila, aby se před večírkem šla převléknout.

"Tady jsem ji nechala oblíct, protože to, co měla s sebou, byla hrůza, takže jsem jí nakázala, aby si vzala něco jiného. Tentokrát jsem byla za starší sestru já. A myslím, že móda je to jediný, v čem můžu dávat rady, protože jinak je sestra chytřejší a vyspělejší," směje se Hanka.

"To je pravda, pořídila mi šaty, pořídila mi kabelku, nechala mě nalíčit a nechala mě učesat," dodala na závěr Zuzana Vagnerová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také