TopStar

2. září 2017 17:28

vedran

Hana Vagnerová o prodělané anorexii: V patnácti je člověk citlivý

Herečka Hana Vagnerová už dřív přiznala, že trpěla anorexií. Mluví o ní i z toho důvodu, aby dívky, které s podobným démonem zápasí, vyhledaly pomoc. Anorexie tehdy zasáhla všechny sféry jejího života, včetně stylu oblékání. Halila se do tmavého a neforemného oblečení.

„Tím, že jsem měla dlouhou dobu anorexii, tak jediné, co jsem řešila bylo, že jsem tlustá a nosila jsem volný věci a snažila jsem se být nenápadná a celkově, aby mě nikdo neviděl, to souviselo s tou nemocí, teď mám radost, že dokážu nosit červenou,“ říká Hana Vagnerová, kterou nemoc zasáhla v nejcitlivějším věku, totiž v dospívání.

„Když je člověku patnáct, je na některý věci hodně citlivej, já jsem teď citlivá na to, když někdo mladý holce říká, že má velkej zadek a že je taková a taková, tak se mi otvírá kudla v kapse,“ dodává.

Zmíněné červené šaty od návrhářky Petry Balvínové jsou kouskem, ve kterém se herečka zrovna cítí skvěle. Do svého šatníku by si ovšem vybrala i modely z kolekce na podzim a zimu, pro kterou se mimochodem stala tváří.

„Přijde mi boží, co mám na sobě, navíc mi Petra dovolila nosit všechno s teniskama, úplně jsem se do tohoto stylu zamilovala,“ upřesňuje Hana, která údajně patří k těm ženám, které vlastní styl oblékání teprve hledají. To je také důvod, proč neumí trávit příliš času nakupováním nového oblečení.

„Rozhodně bych se nepovažovala za nějakou módní ikonu, spíš jsem přemýšlela o těch věcech tak, jak by mi to vyhovovalo, když běžím na zkoušku do divadla a tak, úplný nevkus to tehdy nebýval, ale ten free style mi zůstal,“ uzavřela herečka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také