TopStar

27. května 2013 06:40

Blanka Konrádová

Hanka Kynychová nemá ani na dovolenou!

Naše známá cvičitelka Hanka Kynychová (44) tvrdí, že vždy bývala bezproblémovým dítkem. Odmala se věnovala sportu a tělocvična byla jediným místem, kde se odvážila popustit uzdu případným nezbednostem.

Díky tomu údajně dělala svým rodičům jen samou radost. Přestože i ona vede své tři děti ke sportu, co se týče výchovy, takový úspěch nemá. Právě proto se obává chvíle, kdy se především její pětileté dcery dostanou do puberty.

„Jsem na své děti přísná, ale stejně se tý puberty bojím,“ přiznává Hanka. „Snad jsem tu výchovu vedla tak, abych to všechno nějak přežila a nemusela svoje děti zabít,“ dodává s nadsázkou. Na takové úvahy má ale zatím dost času. Dvojčata jsou momentálně ve věku, kdy svou maminku trápí pouze pravidelnou návštěvou jejího šatníku.

„Hlavně Sofinka, to bude taková Zdoběnka. Nejdřív jsem se rozčilovala, ale pak mi došlo, že si ničím jen svoje nervy, tak jsem to vzdala,“ líčí cvičitelka. Vzhledem k stylu výchovy, který vyznává, si ale stanovila určité podmínky. Pokud holky zavítají do její skříně, musí po sobě všechno hezky uklidit.

Větší starosti než velmi pomalu se blížící puberta jejích dcer, dělá Hance exekuce, která na ni byla uvalena před pár měsíci a stále není vyřešena. Společně s manželem Jindřichem ale stále doufá v dobrý konec. Kdyby ne, znamenalo by to uhradit 340 000 Kč, které po ní chce firma, jež jí pomáhala rozjíždět internetovou televizi, a rodina by neměla ani na dovolenou.

„Loňskou dovolenou jsem strávila na zahradě u bazénu a bylo to skvělý, tak bych se nezbláznila ani letos,“ tvrdí Hanka, kterou naštěstí optimismus neopouští ani v takovéto situaci. Kdyby ale vše dobře dopadlo, jela by na oblíbenou Malorcu.

-jan-

Sdílejte článek

Přečtěte si také