TopStar

17. května 2018 10:25

Harrison Ford předvedl syna na veřejnosti! Který se vám líbí víc?

Americký herec Harrison Ford (75) známý předeším svou rolí Indiana Jones se pochlubil svým synem Liamem. Ten je sice slavnému tátovi podobný, i přesto v něm to ‚‚harrisonovské‘‘ charisma chybí. Chlapci je ale teprve 17 let a s přibývajícím věkem jistě nabyde i otcovského šarmu.

Kdybyste tuto dvojici potkali na ulici, hned by vám došlo, že se jedná o rodiče a syna. Stejná chůze, manýry, ale hlavně tvář a rysy. Pánové se totiž rozhodli vydat v jedné ze čtvrtí Los Angeles na nákupy a pořádně se na to vyfikli. Tedy jen Harrison... Jako gentleman si vzal elegantní outfit a luxusní hodinky. Liam vyřešil oblečení jednoduše mikinou.

O charismatu herce vypovídá už fakt, že byl Harrison třikrát ženatý a má pět dětí Benjamina, Williarda, Malcolma, Georgiu a právě Liama. Ani v karierním životě Ford nikdy nestrádal. Je znám jako vesmírný pilot Han Solo z ‚‚Hvězdných válek‘‘ nebo jako archeolog a akční hrdina ‚‚Indiana Jones‘‘. Objevil se i ve filmech ‚‚Vysoká hra patriotů‘‘, ‚‚Jasné nebezpečí‘‘, ‚‚Blade Runner‘‘, ‚‚Svědek‘‘ nebo ‚‚Uprchlík‘‘.

Harrison se narodil irskému katolíkovi a ruské židovce. Vyrůstal na Chicagském předměstí, kde jeho otec pracoval jako reklamní manažer. Po střední škole začal Harrison studovat filozofii a angličtinu. Jako jeden z vedlejších oborů si zvolil drama, které se mu postupem času velmi zalíbilo. Studijní výsledky měl velmi mizerné, a proto se rozhodl opustit univerzitu a odebrat se jako herec na divadelní prkna. Začal se věnovat herecké kariéře a v roce 1964 se vydal se svou přítelkyní z univerzity a pozdější manželkou Mary Marquardt do Hollywoodu.

Sdílejte článek
Štítky Indiana Jones Harrison Ford

Přečtěte si také