TopStar

21. listopadu 2017 20:00

Heidi Clumová provokovala na pláži! I po čtyřicítce má co nabídnout

Čtyřiačtyřicetileté německé modelce Heidi Klumové nehrozí, že by na jejím sexy těle při opalování zůstaly bílé části od plavek. Žádné si totiž nevzala. A že to není poprvé. V téhle podobě si čtyřnásobná maminka udělala selfie a snímek zveřejnila na svém instagramovém účtu.

„Kalifornské snění,“ okomentovala modelka Heidi Klumová svou pikantní fotografii. V jednom z rozhovorů se Klumová už dříve vyjádřila k nahotě. Přiznala se, že módní přehlídky, kde se má promenádovat v plavkách nebo spodním prádle pro ni vždy byly mnohem lehčí než módní přehlídky, kde musí prezentovat „kombinézy“ a extrémně vysoké podpatky. Ve spodním prádle se kráska ukazuje velmi často, obzvlášť před předními světovými fotografy. Zároveň je tváří vlastní značky Heidi Klum Intimates.

CALIFORNIA DREAMING

Příspěvek sdílený Heidi Klum (@heidiklum), Lis 16, 2017 v 2:42 PST

„Možná jsem v hloubi duše zkrátka hippie,“ nechala se Heidi slyšet. I když kariéru modelky Klumová v podstatě pověsila na hřebík, stále má postavičku jako lusk. Heidi má sice čtyři děti, dcery Helene, Lou a syny Henryho a Johana, i přesto si ji mnohé dvacítky mohou vzít za příklad. A taky že berou. Tahle modelka se dala na televizní branži a v současnosti vybírá v pořadu Německo hledá topmodelku svou nástupkyni.

Have you checked out my @spotify playlist yet? bit.ly/HeidiHipHopFaves (link in bio)

Příspěvek sdílený Heidi Klum (@heidiklum), Říj 24, 2017 v 6:56 PDT

Sdílejte článek
Štítky Selfie Instagram Heidi Klum Tyra Banks

Přečtěte si také