TopStar

20. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

Heidi Janků dala manželovi k 80. narozeninám módní show!

"Kratší je vždycky lepší než delší," konstatovala Heidi Janků po skončení přehlídky F&F v Londýně. A i když uvádí na TV Barrandov erotickou show, svými slovy nic košilatého nemyslela.

Zpěvačka a řada dalších hostů ocenila dynamiku módní show a zejména dobu jejího trvání. Pouhých 20 minut! Ale stály za to. Heidi si i tak stihla všimnout, že se vrací dlouhé široké kalhoty. "Jsem jimi úplně nadšená, protože právě takové mám už tři roky ve skříni. Nosím je málokdy, protože pořád nebyly tak úplně in, tak teď na ně konečně dojde!" libovala si.

Heidi se jako většina jejích kolegyň zpěvaček staršího oblečení zbavuje nerada a občas se k němu i vrací. Ale na rozdíl od jiných si ho dokáže sama přešít! "Klidně si koupím o číslo větší model, když se mi líbí, a doma si ho na šicím stroji upravím," říká. I když je na trhu spousta vkusné konfekce, která by jí sedla dokonale, Heidi se za ní nehoní. "Už jsem ve věku, kdy mě tolik nebaví běhat po obchodech a taky na to nemám čas. Nakupuju pořád ve stejných buticích, což má tu výhodu, že se nové kousky dají dobře kombinovat s těmi starými."

Heidi jela do Londýna s manželem Ivo Pavlíkem, který cestu dostal od zpěvačky jako dárek ke svým 80. narozeninám. Občas působí jako siamská dvojčata, protože Ivo zpěvačku doprovází opravdu všude. "Jeho nabíjí být mezi lidma, strašně rád komunikuje. Kdybych ho nechala doma, kdoví co by s ním bylo. Tenhle život mu svědčí a dělá ho takovým, jaký je," vysvětluje.

A jaký Ivo Pavlík, který měl před Heidi za manželku Věru Špinarovou, tedy je? Velký remcal a kritik. Na všechno má názor, všechno ví nejlíp, což jeho okolí leze občas na nervy. Ale na to už má Heidi po letech soužití taky recept. "Když je to vtipné, tak to kvituji, a když je to přes čáru, tak ho neposlouchám." I proto jim to asi tolik let klape.

-iba-


Přečtěte si také