TopStar

26. prosince 2018 11:24

Heidi Klum se zasnoubila se svým zajíčkem!

Topmodelka Heidi Klum (45) už nějaký ten pátek randí s mladíčkem, zpěvákem Tomem Kaulitzem (29). A teď se tahle zamilovaná dvojka zasnoubila! No a kde jinde by mohla kráska o radostné události promluvit než na svém Instagramu.

‚‚Řekla jsem ano,‘‘ napsala Heidi na svém Instagramu k romantickému snímku s ohromným prstenem. Už tři měsíce zpět její fanoušci začali spekulovat o tom, že velmi brzy k zásnubám dojde. A skutečně došlo, navíc dost romanticky - o Vánocích. V novém roce se tedy můžeme těšit na jednu velkolepou veselku.

Topmodelka a matka čtyř dětí Hedi Klum randí se zajíčkem už celkem dlouho. Se zpěvákem Sealem oznámili rozchod už v roce 2012, důvodem měly být Heidiny flámy. Tom Kaulitz, kytarista ze slavné skupiny Tokio Hotel je pro ni tedy nejspíše ideální partií. Má totiž čerstvých devětadvacet let a s německou kráskou tak udrží krok.

Minulý rok v září modelka oznámila rozchod s Vitem Schnabelem. S obchodníkem s uměním randila kráska tři roky. Letos v únoru ale v ‚‚The Ellen DeGeneres Show‘‘ oznámila: „Jsem už dostatečně single a dostatečně připravená randit.“ A netrvalo to ani moc dlouho a nová láska byla na světě.

Sdílejte článek
Štítky zasnoubení Heidi Klum Tom Kaulitz

Přečtěte si také