TopStar

5. května 2013 11:30

Dagmar Dandová

Hejlík zachraňuje planetu: Pořídil si elektrokolo!

Herec a moderátor Lukáš Hejlík (33) má velmi blízko k přírodě. Sice už nebydlí jako poustevník na farmě u Brna, ale rozhodně nehodlá podporovat znečišťování ovzduší, a tak místo auta zvolil jako dopravní prostředek jízdní kolo.

„Není to obyčejné kolo. Je to elektrokolo. Je rychlejší než metro nebo tramvaj a navíc je pohodlné,“ řekl herec, který takto objede až osm lokalit denně.

Do pražského klubu SaSaZu vjel Hejlík na kole s plnou parádou dokonce až dovnitř. Velký propagátor bezpečné jízdy ale přijel bez helmy. Zřejmě si nechtěl zničit účes, protože v restauraci na něj čekaly svůdné modelky jako Aneta Vignerová, Renata Langmannová a Kateřina Sokolová.

Herec ze seriálu Ošklivka Katka a Základka se rád projíždí po Praze jenom v barevné košili, saku a v teniskách. Hejlík je v módě dost kreativní a občas svůj outfit ozvláštní i neobvyklými módními doplňky. Rád nosí výrazné barevné brýle, velké kabelky, masivní hodinky nebo zajímavé šperky.

Po červeném koberci v SaSaZu se několikrát projel jako model i s thajským slunečníkem a přítomné krásky nestačily zírat. Nejvíc vykulená z něho byla Česká Miss 2006 Renata Langmannová. Hejlík si sedl k ní ke stolu a ťukání čínských hůlek o sebe vytvářelo při ochutnávání kambodžských pokrmů hudební kulisu. Těžko říct, jestli se jí také pokoušel přimět k ekologickému způsobu života, ale podle výrazu jejího přítele Ondřeje s žádným přemlouváním rozhodně neuspěl.

-dad-


Přečtěte si také