TopStar

14. června 2018 08:40

Helena Houdová chtěla působit sexy, někdo jí to ale překazil...

Fanoušci jsou už zvyklí, že modelka Helena Houdová (38) je za každé situace sexy. Pro tentokrát se jí ale pořádně vysmáli. Kráska zveřejnila na svém Instagramu snímek, kde sice vypadá fantasticky, celý koncept fotky ale narušil pejsek, který vykonával potřebu přímo v záběru.

Helena Houdová trávila poslední dny v Austrálii, odkud si přivezla pořádně komický zážitek. Když si na jedné ze slunných pláží chtěla udělat fotku na památku, někdo jí to narušil. A Helena to nevydržela a šíleně se rozesmála. V pozadí se totiž objevil pejsek, který se rozhodl díky Heleně proslavit a vykonat svou potřebu přímo v záběru.

‚‚Nejen, že mám doma 3 děti s velmi aktivním zažívacím systémem... teď mě ještě fotobombuje kadící pes,‘‘ okomentovala pobaveně Houdová situaci. Ta nazvala psa magickým stvořením, které mělo zkrátka potřebu. Pokazená fotka ji rozhodně netrápí a bez obav ji tedy zveřejnila na svém Instagramu, kde pobavila všechny své fanoušky.

Miss České republiky 1999 si udělala před nedávnem další specifickou fotku - pro tentokrát s divokými klokany. A tu si jen tak každý neudělá. ‚‚Jsme šťastný, že vidíme divoký klokany. Jsou blízko našim duším,‘‘ nechala se tehdy kráska slyšet. Poslední roky se celkově modelka snaží žít v souladu s přírodou, téměř se nelíčí a děti místo školy vozí všude po světě, aby společně poznávaly vše na vlastní oči.

Sdílejte článek

Přečtěte si také