TopStar

13. září 2018 11:00

Helena Houdová už necestuje! Kde se usadí?

Modelka Helena Houdová (38) se rozhodla ukončit po čtyřech letech své cestování po celém světě a zvolit lokaci, kde se společně se svými dětmi Daveedem (7), Darienem (9) a Deiou (5) usadí. A kterou destinaci tedy zvolila? Vzdálenou Austrálii!

‚‚Uzavírám kruh a těším se na nové, pro které jsem vytvořila místo tím, že jsem to staré a dále už nesloužící nechala odejít. S vděčností za všechny lekce, za všechny momenty tmy i světla – děkuji,‘‘ napsala modelka na své sociální síti. Zdá se tedy, že uznala za vhodné se usadit a poslat děti místo tzv. worldschoolingu zpátky do školy. K tomu jí poslouží Austrálie, kterou si Houdová už několikrát pochvalovala. ‚‚Moc se všichni čtyři těšíme na tuhle novou etapu našeho života. Kruh minula se uzavřel a my jsme doletěli do našeho Nového domova – Austrálie!!! Čas na lásku, tvoření, bytí a přijímaní,‘‘ dodala.

Miss České republiky 1999 miluje netradiční fotografie ze svých cest. Není se tak čemu divit, že si před nedávnem udělala další specifickou - pro tentokrát s divokými klokany. A tu si jen tak každý neudělá. ‚‚Jsme šťastný, že vidíme divoký klokany. Jsou blízko našim duším,‘‘ nechala se tehdy kráska slyšet.

Poslední roky se modelka celkově snaží žít v souladu s přírodou, téměř se nelíčí a děti místo školy vozí všude po světě, aby společně poznávaly vše na vlastní oči. Jde prý o novou metodu vzdělávání, protože té zastaralé už by se lidé dle Heleny držet neměli.

I když za sebou má kráska celkem těžký rozvod s Omarem Amanatem, o partnery nouzi nemá. Sama tvrdí, že muži do jejího života přichází a buď se tam udrží nebo odejdou stejně záhy jako se objevili. Helena to neřeší a snaží se investovat veškerý svůj čas právě dětem a vlastnímu sebepoznání. A že je její výchova dost atypická a některé maminky by se jí zhrozily!

‚‚Například spát chodí, kdy chtějí, aby se naučily poslouchat své tělo. Ale o jídle jim zatím víceméně rozhoduji já,‘‘ okomentovala rázně své metody. Trápí ji ovšem, že ji děti neposlouchají a možnosti procestovat svět si neváží. Se smíchem ale dodává, že až začnou chodit do školy, tak si na tyhle chvíle vzpomenou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také