TopStar

12. července 2018 07:40

Helena Zeťová si užívá svobody! Rozešla se s Řekem a je zpět v Česku

Zpěvačka Helena Zeťová (37) se s řeckým partnerem rozešla už před několika měsíci a teď se po dlouhé době vrátila do Čech. Letošní dovolenou plánuje maximálně na Slovensku. Tak se zdá, že 18 let u moře v Řecku Heleně vystačí na hodně dlouho.

Už nějakou dobu se Zeťová na veřejnosti neukazovala. Důvodem tomu byl rozchod s láskou z Řecka, kde Helena dlouhé roky sídlila. Teď se ale předvedla v Čechách na oslavách 115. výročí značky Harley-Davidson a bylo znát, že se tam zpěvačka cítí jako doma. Být mezi drsnými motorkáři je pro ni zkrátka to pravé ořechové už odmala.

‚‚K motorkám mě přivedla hlavně puberta a rodiče. Vyrůstala jsem v tomhle prostředí, takže to bylo naprosto přirozené,‘‘ zmínila bývalá členka dívčí kapely Black Milk. ‚‚Dokonce proběhla i rocková láska. Dodneška mám mezi motorkáři spoustu přátel. Zrovna dneska jsem tady po řadě let potkala chlapce z Hells Angels a bylo moc fajn je vidět,‘‘ dodala. Prozatím se ale chce věnovat primárně sobě, práci a muže nechat v ústraní.

Od rozchodu neuběhla zas tak dlouhá doba a Helena si raději než na rande zajde s kamarády na pivo. Žije v současnosti se svým psem a nikoho jiného si do domácnosti pouštět neplánuje. ‚‚Mám hodně práce s přípravami nového alba, které chceme vydat v září. A pak mě hodně baví chodit do lesa a na houby. Strašně mi to chybělo.‘‘


Přečtěte si také