TopStar

11. května 2018 12:06

Herce Mirka Vladyku okradli! Ten nabízí nálezcům neuvěřitelnou odměnu

Herec Miroslav Vladyka (58) by nikdy nečekal, že mu někdo odcizí jeho milovaný bicykl, díky kterému se po Praze pohybuje už 28 let. I přesto se tak před pár hodinami v Čáslavské ulici stalo. Mirek teď nabízí nálezci kola pořádnou odměnu.

Bez svého terénního kola se představitel poručíka Sršně z Případů 1. oddělení už nedokáže obejít. Jezdí s ním do práce i jen tak do obchodů. V noci ze středy na čtvrtek mu ale někdo v Čáslavské ulici na Praze 2 kolo odcizil a herec je teď pořádně rozhořčen. Kolo nemělo vysokou peněžní cenu, stálo prý pouhých 200 korun, jde ovšem o citovou hodnotu.

‚‚Někdo šlohnul mému kamarádovi, herci Mirku Vladykovi, kolo. Kdo ho najde nebo vrátí, tomu Míra zaplatí a společně se opijí,‘‘ napsal na svém Instagramu moderátor a kamarád Vladyky Patrik Hezucký. Herec totiž není aktivním uživatelem sociálních sítí a oznámení tak nemá příliš kde napsat. I přesto si ale založil z nouze Instagram a napsal tam své poslání: ‚‚Tohle kolo mi včera šlohli v Čáslavské ulici. Je starý 28 let a je hnusný a špinavý. Blatník je přivázanej šňůrkou na prádlo, barvy jsou vybledlý a to kolo má cenu tak 200 Kč. Ale je to můj starej kámoš, tak všechny prosim, když vám ho někdo bude chtít prodat, kupte ho a já ho koupím od vás. Díky Mirek.‘‘

Miroslav Vladyka je pro mnohé fanoušky nezapomenutelný jako dabér jedné z hlavních postav kultovního sci-fi sitcomu britské televize BBC ‚‚Červený trpaslík‘‘. V současnosti spolupracuje se Studiem Ypsilon, kde působil až do roku 2002 na plný úvazek. Externě hostuje také v Divadle na Jezerce a v poslední době i v Městských Divadlech Pražských. Co se kinematografie týče, mezi jeho nejznámější filmy patří snímky ‚‚Přijela k nám pouť‘‘, Vrchní prchni‘‘ či ‚‚Bumerang‘‘. Mimořádný úspěch mu ale přinesla role učitele Karfíka ze seriálu ‚‚My všichni školou povinní‘‘.

Sdílejte článek

Přečtěte si také