TopStar

9. června 2015 10:13

Barbora Koukalová

Herci z "Gilmorek" se sešli po několika letech, mrkejte do galerie, jak se změnili!

Je to jeden z nejoblíbenějších seriálů vůbec, a to dokonce i mezi mužským publikem. Bláznivá rodina Gilmorů a ještě bláznivější obyvatelé fiktivního města Stars Hollow v Connecticutu ale dokážou přitáhnou k reprízám stále dost diváků. Nedávno se většina z nich zase sešla a vypadají snad ještě lépe.

Pro Alexis Bledel alias Rory to byla úplně první role vůbec, ale málem se k ní nedostala, mexická rodačka totiž měla udělat kariéru jako modelka, jenže to by ji rodiče nesměli přihlásit do divadla.

Alexis totiž neuměla anglicky, jejím rodným jazykem je španělština. V divadle a ve škole se tak učila anglicky. A právě v divadle si jí všiml jeden agent a rozhodl se, že z ní udělá modelku. To se povedlo jen napůl, hraní ji totiž bavilo víc. Zatímco fashion focení má za sebou několik, nejslavnější se stala díky roli Lorelai Gilmorové mladší.

Lorelai a Rory Gilmorovy se staly jedněmi z nejoblíbenějších televizních dvojic a mají je rádi i muži, to proto že Gilmorova děvčata jsou dost nezvyklý seriál. V hlavních rolích je matka a dcera, obě pološílené z bláznivých prarodičů a ještě bláznivějších obyvatel městečka Stars Hollow.

Místa, kde si nikdo nehledí svého, místa, kterému vládne svérázný starosta jménem Taylor Doose, a místa, z něhož ty dvě nechtějí nikdy odejít a kde potkávají a zase ztrácejí své životní lásky.

Po mnoha letech se zase většina herců z Gilmorek sešla, potkali se tak opět všichni Roryini chlapci Jess Mariano (s Milou Ventimigliem Alexis v soukromí několik let chodila), Dean Forester (Jared Padalecki) a Logan Huntzberger (Matt Czuchry). Paris Gellerová se viděla se svým milým z Yaleu, přišla i Emily Gilmorová, arogantní Francouz Michele, Lane Kimová a samotřejmě nemohl chybět ani Luke Danes (Scott Patterson).

Fanoušci kuchařky Sookie a obecního blázna Kirka se svých oblíbenců nedočkali. A fanoušci Richarda Gilmora věděli, že na tomto setkání svého oblíbeného herce neuvidí. Edward Herrmann totiž v prosinci minulého roku zemřel.

Sdílejte článek
Štítky anglický

Přečtěte si také