TopStar

19. března 2014 13:02

Jana Fikotová

Herčka Amanda Seyfried propašovala do letadla zbraň!

Americká herečka Amanda Seyfried (28) nechtěně pronesla na palubu letadla nožík. Rodačka z Pennsylvánie se k tomu hned přiznala prostřednictvím sociální sítě.

„Drahý TSA (Úřad pro bezpečnost dopravy, pozn. red.), tento švýcarský nožík u mě bezpečnostní kontrola neobjevila a nevědomky jsem ho pronesla na palubu letadla. Děsivé!“ Takto přesně zněl příspěvek, kterým se herečka pochlubila na Twitteru.

Amanda, která je velkou kamarádkou Lindsay Lohan, má neobvyklého koníčka – vášnivě ráda sbírá džíny. Má všechny možné druhy a nakupování ji ještě neomrzelo.

Amanda Seyfried odstartovala kariéru ve svých 11 letech jako modelka. Na televizní obrazovce se poprvé objevila coby patnáctiletá v roce 2004 ve filmu Protivný sprostý ženský. Poté si zahrála ve filmech Nine Lives (2004), Americká zbraň (2005) nebo Alpha Dog (2006). V roce 2008 ji proslavil muzikál Mamma Mia!, kde si zahrála dceru Meryl Streep. K tomuto filmu také nazpívala titulní píseň Gimme gimme gimme, která se dobře umístila i v hitparádách.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také