TopStar

9. března 2018 10:15

Ilona Blašková

Herec Charlie Sheen prodává svůj luxusní dům za 10 milionů dolarů

Jako Charlie v seriálu Dva a půl chlapa sdílel dům se svým bratrem a synovcem. Ve skutečnosti Charlie Sheen žije v luxusní vile se sedmi ložnicemi a sedmi koupelnami.

52letý americký herec Charlie Sheen prodává své luxusní sídlo v Beverly Hills. Před 12 lety ho koupil za 7,2 milionu dolarů a doufá, že na něm vydělá. Prodejní cena je totiž 10 milionů dolarů, což je v přepočtu přes 206 milionů korun.

Tato luxusní vila s rozlohou 8932 m2 se rozkládá v exkluzivní čtvrti Mulholland Estates. Charlieho bohatě vybavený příbytek se může pochlubit sedmi ložnicemi a sedmi koupelnami. K dispozici je obrovská kuchyň, vybavená špičkovými spotřebiči a dokonce jídelním výtahem. Jedna kuchyň však držiteli Zlatého glóbu nestačila. Součástí domu je také venkovní kuchyň, která je ideální pro víkendové grilování.

Mezi další vybavení patří dva bazény. Jeden pro relaxaci a jeden určený k plavání. Pro pořádání večírků je u bazénu k dispozici ohromující venkovní prostor s barem. Dům má díky velkému obytnému prostoru spoustu místa k relaxaci. K dispozici je také samostatné soukromé kino, herna a posilovna. Součástí rozsáhlého komplexu je i nádherná zahrada.

V této exkluzivní čtvrti také sídlí zpěvačka Christina Aguiera, Paris Hilton nebo hudební producent DJ Khalid.

Sdílejte článek

Přečtěte si také