TopStar

14. března 2018 12:21

Ilona Blašková

Herec Martin Kraus přišel málem o oko

Herec Martin Kraus dělal takové ty chlapské kraviny. Znáte to. A málem přišel o oko! Má teda pořádný monokl, ale hlavně že vidí.

Martin Kraus je pořádný střelec. Díky bohu s pořádným štěstím. Jen pár milimetrů od levého oka má pěknou modřinu a dokonce popáleninu! „Je to asi týden. Popral jsem se na parkovišti. Ale už je to dobrý. Ne, dělám si srandu! Měl jsem úraz na koni. Ale opravdu! Ono to vypadá, že jsem někde dostal tečku, ale je to popálené od ohně. Dělal jsem ohýnek a zapaloval jsem ho netradičním způsobem – benzínem. Trochu to řachlo, ale dobrý! Mám všechno i vlasy. Jen trochu to očičko,“ prozradil Kraus.

Že by třeba navštívil lékaře nebo se nechal alespoň ošetřit zdravotní sestřičkou, Martina ani nenapadlo. Má špatné zkušenosti? To snad ne. Třeba naše seriálová sestřička z Modrého Kódu Eva Burešová má prý jen ty dobré. Na ní byli zdravotní sestřičky vždycky hodné. Podle Evy mají tak těžkou práci, že i kdyby na ní byla nějaká chvíli zlá, má na to právo.

A právě pro zdravotní sestřičky a bratry máme soutěž! Už nyní se můžete hlásit do nového, už 10tého ročníku soutěže Nej sestřička 2018. V soutěži nejde o výšku, váhu ani věk. Jde hlavně o to, aby byla milá k pacientům. Vítězka obdrží zájezd a také možnost si zahrát v seriálu Modrý kód.

Sdílejte článek

Přečtěte si také