TopStar

27. června 2018 09:00

Herec Oldřich Vízner řeší zdravotní komplikace!

Oblíbený herec Oldřich Vízner (71) a filmový Saturnin prožívá v současnosti nepříjemné chvíle. Před nedávnem totiž podstoupil operaci kolene a teď chodí o berlích, navíc velmi špatně a v jeho tváři je znát, že bolesti jsou k nevydržení...

‚‚Táta je po plánované operaci kolene,‘‘ promluvila Víznerova dcera Rozálie, když byl herec spatřen za pomalé chůze k přistavenému vozu. Přitom ještě v dubnu byl herec ohledně operace dost optimistický. ‚‚Nejde o nic dramatického, už jsem to jednou absolvoval a během měsíce jsem byl fit,‘‘ nechal se tehdy slyšet. Artróza kyčle, kterou Vízner trpí, mu na příznivém stavu také nepřidala. Nezbývá tedy než vyčkávat zlepšení.

Herec Oldřich Vízner začínal roku 1969 v kladenském divadle a po osmi letech se odebral do pražského Činoherního klubu. 25 let trávil na divadelních prknech, hostoval v pražském Divadle Ungelt a navázal i spolupráci s Divadlem ABC. A právě to je dnes jeho domovskou scénou.

Fanoušci ho mohou spatřit ve hrách Cizinec, Frederick, Tři muži ve člunu a pes či Večer tříkrálový. Na televizních obrazovkách zářil hned v několika fenomenálních seriálech. Do diváckého podvědomí se dostal ale především díky své roli sluhy Saturnina ve stejnojmenné komedii režiséra Jiřího Věrčáka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také