TopStar

10. srpna 2018 18:00

Ilona Blašková

Herec Saša Rašilov je ve své nové roli v seriálu Tátové na tahu za hezouna. Jak to má ale v reálu?

Rádi bychom akcentovali jeden hezký a milý seriál, který už má před startem! Jmenuje se "Tátové na tahu" a můžete se na něj těšit už v září!

Přátelský, inteligentní a hravý muž. To je Marek Moravec, postava, kterou hraje v seriálu Tátové na tahu Saša Rašilov. Sympatický mu byl hned po přečtení prvních stran scénáře. „Je to takový bojovník. Nestydí se za to, že se o rodinu stará a že umí zaujmout i místo té ženy, když je v práci. Včetně takových těch ne úplně důstojných, pro muže alespoň v představách, prací, jako je žehlení, praní a tak,“ řekl Saša.

A nestyděl by se Saša sám přiznat, že doma žehlí a pere? „Nestyděl bych se. Ale já to nedělám, protože to fakt neumím. Zrovna jsem vyjmenoval tyhle dva obory, kde mám zásadní nedostatky. A i když takový pokusy byly, tak mě od toho zase rychle odvolali. Nikdy to nedopadlo moc dobře,“ prozradil.

Muži dobře vaří. Vyniká tedy alespoň v kuchyni? „Nevím, jestli vynikám, ale určitě si myslím, že vařím dobře a hlavně rád. Nemám s tím problém. Vyznávám zdravý přístup ke kuchyni, že vidím ty věci a už si dovedu představit, jak skáčou do hrnce a co z nich bude,“ řekl s úsměvem. A jaká je jeho specialita? „Většinou spíš improvizuji. Teď naposledy jsem měl chuť, tak jsem nakoupil hezký zralý avokáda. Tak vydlabaný avokáda smíchaný s mletým masem a zapečený se sýrem,“ prozradil.

Zdá se, že by si i Saša poradil v roli otce na mateřské dovolené. „Jo, uměl bych si to úplně představit a také tak můj život vypadá, protože žijeme v době, kdy šance a možnosti jsou vyrovnané a ženy se realizují a mladé maminky se realizují, takže to znám,“ řekl herec.

Saša Rašilov je v seriálu za hezouna, ale netuší to o sobě. Má o tom tenhle sympaťák tušení v reálném životě? „Já myslím, že obecně chlapi se při tomhle typu hodnocení kroutí. Já to tak mám a vlastně mi to není příjemný, protože o tomhle vůbec neuvažuju a ani to nepovažuju za něco hodnotného,“ odpověděl. Za nás se dá herci přičíst další vlastnost – skromnost. A ta mužům také sluší.

Sdílejte článek

Přečtěte si také